Ochrona SPF pielęgnacja po kąpieli słonecznej

Lato to najatrakcyjniejsza pora roku dla amatorów kąpieli słonecznych. Można wówczas dowoli korzystać z przyjemnego słoneczka, wystawiając całe ciało na jego promienie. Nie ma przecież nic piękniejszego, aniżeli zdrowa i cudnie opalona skóra.

BIELENDA Bikini KOKOSOWE mleczko do opalania SPF30

Należy jednak pamiętać, iż słońce potrafi też wyrządzić nam krzywdę, powodując przykre oparzenia, jeżeli właściwie nie zadbamy o zabezpieczenie naszej skóry. Istotne jest zarówno właściwe przygotowanie się przed opalaniem, jak i odpowiednia pielęgnacja już po opalaniu.

Rynek podsuwa nam w tym względzie ogromną ilość możliwości i produktów, ważne jednak by w swych wyborach kierować się ich składem i poszukiwać takich, które zawierają naturalne składniki. Doskonałym produktem pielęgnacyjnym w tym temacie będą kosmetyki Eveline, stworzone na bazie naturalnych substancji, dzięki czemu doskonale odżywiające skórę i ją regenerujące.

 
EVELINE 99% Aloe Vera żel multifunkcyjny z aloesu

Równie doskonała dla pielęgnacji skóry przed opalaniem, jak i po nim, będzie seria Bielenda Bikini, oferująca całą gamę doskonałej jakości profesjonalnych produktów.

BIELENDA Bikini DWUFAZOWY PRZYŚPIESZACZ do opalania SPF6