Jakie buciki na jesień ?

Jesienne buciki dla dziecka powinny być dostosowane do niesprzyjających warunków pogodowych. Warto zdecydować się na obuwie o dużym stopniu wytrzymałości, które będzie odporne nawet na opady. Jeśli ktoś jest zdecydowany głównie na roczki Emel, w pierwszej kolejności powinien wziąć pod uwagę jakość materiału, jednakże ważna jest także sama estetyka.

Sztyblety, czyli kalosze w eleganckiej wersji

Standardowym obuwiem kojarzącym się z jesienią są oczywiście kalosze. Marka Emel przygotowała bardziej elegancką odsłonę tych praktycznych butów. Wygodne sztyblety świetnie sprawdzą się podczas niepogody i staną się stałym towarzyszem dziecięcych zabaw w kałużach. Lakierowana powłoka połączona z rozciągającym się materiałem to idealny zestaw na kapryśną, jesienną aurę – chociaż należy pamiętać o tym, że prezentowane buciki Emel to nie są typowe kalosze.

Czarne lakierowane ocieplane sztyblety Emel E 2593- K5
Czarne lakierowane ocieplane sztyblety Emel E 2593- K5
 

Buciki Emel w sportowej odsłonie

Dzieci uwielbiają spacerować po jesiennych alejkach, pełnych liści i żołędzi. W tym przyjemnym doświadczeniu niezastąpione okaże się obuwie o sportowym charakterze. Wiązane buciki Emel są zarazem bardzo wygodne, co dodatkowo sprzyja dłuższym spacerom. Godny uwagi jest także ich design. 

Granatowo czerwone ocieplane trzewiki Emel E 2347-K23
Granatowo czerwone ocieplane trzewiki Emel E 2347-K23

Trzewiki Primigi na jesienne spacery

Marka Primigi również przygotowała dla najmłodszych konsumentów ciekawą ofertę. Jesienią doskonałym wyborem okażą się trzewiki Primigi z bardzo wygodnym zapięciem na rzepy. Na pewno nawet młodsze dzieci bez problemów założą na nóżki nowe buciki i ustabilizują je za pomocą niezawodnych rzep. 

Kolorowe trampki Primigi 13673/11
Kolorowe trampki Primigi 13673/11

Wytrzymałe roczki Emel dla najmłodszych

Kryte roczki Emel jak najbardziej są dobrym wyborem pod kątem jesiennej aury – szczególnie, jeśli zdecydujemy się na model z naturalnej skóry licowej. Te wytrzymałe buciki nie będą ograniczać swobody poruszania się naszego maluszka, ponieważ ich materiał szybko dostosowuje się do dziecięcej nóżki. Warto zwrócić uwagę na specyficzny fason, który zapewnia stópkom odpowiednią stabilizację, w trosce o zachowanie właściwej postawy. Prezentowane trzewiki zostały wyposażone w jeszcze jeden walor – podwójną warstwę skóry na nosku, która dodatkowo wzmacnia go i chroni przed zarysowaniem czy wgnieceniem.

Brązowe trzewiki Emel E 1596-4
Brązowe trzewiki Emel E 1596-4

Jesienne roczki Emel dla dziewczynek

Oferta marki Emel obejmuje także atrakcyjne propozycje dla małych elegantek. 

Brązowe trzewiki Emel E 2195-22
Brązowe trzewiki Emel E 2195-22
 

Marki Emel i Primigi dbają o komfort maluszka, ale nie zapominają przy tym o jego bezpieczeństwie. Obie firmy proponują obuwie wyróżniające się elastycznymi i antypoślizgowymi podeszwami, które świetnie sprawdzają się podczas jesiennych opadów.