Grille gazowe Broil King – wybierz najlepszą technologie i rozwiązania w 2020 roku!

Czy sezon grillowy musi kojarzyć się wyłącznie z wysokimi temperaturami? Otóż nie. Dzięki grillom Broil King przygotowanie ulubionych potraw może odbywać się o każdej porze roku. Niezależnie od pogody oraz miejsca, można w miły sposób spędzić czas z rodziną, czy też z przyjaciółmi. Nie jeden z nas zastanawiał się czasem siedząc w restauracji, w jaki sposób kucharzom udaje się przyrządzić idealnie wysmażony stek, czy też pieczeń… Nie ma nic prostszego, jak przekonać się o tym samemu.

BROIL KING - Grill gazowy Royal 340
BROIL KING – Grill gazowy Royal 340
BROIL KING - Grill gazowy Sovereign XL 420
BROIL KING – Grill gazowy Sovereign XL 420

Wiele lat temu na rynku pojawiły się grille gazowe, z których można korzystać nie tylko we własnym rodzinnym gronie, ale również podczas większych imprez firmowych. Nowoczesne techniki designerskie oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że wspólne grillowanie, może być nie tylko mile spędzonym czasem, ale także nauką przyrządzania ciekawych potraw. Ktoś powie, że dania z grilla gazowego nie są tak smaczne jak z węglowego. Otóż w dzisiejszych czasach butle z mieszanką propanu – butanu zastąpiono czystym propanem, który nie wydziela żadnego zapachu, a potrawy zachowują swój naturalny aromat i smak.

BROIL KING - Grill gazowy Baron 420
BROIL KING – Grill gazowy Baron 420
BROIL KING - Grill gazowy Regal XL
BROIL KING – Grill gazowy Regal XL

W zależności od potrzeb konsumenta produkowane są grille o różnej wielkości i parametrach. Nie stanowi już problemu urządzenie małego przyjęcia na świeżym powietrzu, gdyż grille o bogatszej wersji, jak np.: GRILLE GAZOWE IMPERIAL XL S NA GAZ ZIEMNY posiadają dwa różnej wielkości piekarniki, co znacznie ułatwia przyrządzanie potraw. Elektroniczna zapalarka Sure Lite sprawia, że piekarnik włącza się natychmiast. Dodatkowo umieszczony jest boczny palnik, na którym można przygotować zupę, sos, czy też inne potrzebne dodatki. Wygodę stanowią boczne szuflady, w których można przechowywać zastawę, przyprawy i akcesoria. Dzięki osłonie ze stali nierdzewnej jedzenie jest zdrowsze, ponieważ ociekający tłuszcz zmniejsza wydzielanie toksyn. Stal jest łatwa w czyszczeniu i odporna na korozję. Dwustronne żeliwne ruszty zapobiegają przywieraniu pokarmów, ponieważ wykonane zostały z emalii ceramicznej. Przyrządzone przez nas potrawy mogą być zarówno soczyste jak i chrupiące, a to wszystko za sprawą dwustronności rusztów. Wegetarianie, oraz osoby cierpiące na alergie, czy też innego rodzaju nietolerancje pokarmowe mogą śmiało korzystać z tego typu grilla, ponieważ w dwóch osobnych piekarnikach można smażyć mięso, warzywa czy ryby. Piekarnik posiada podświetlenie, co jest dodatkowym atutem wieczorową porą, gdzie nie musimy martwić się o dodatkowe oświetlenie.

BROIL KING - Grill gazowy Imperial XL S na gaz ziemnyBROIL KING – Grill gazowy Imperial XL S na gaz ziemny

Dla osób lubiących nieco mniejsze spotkania lub rodzinne obiady na tarasie można polecić nieco mniejszą ale również bogato wyposażoną wersję Grilla gazowego IMPERIAL 490. Jeden główny piekarnik bez problemu pomieści odpowiednią ilość mięsa czy warzyw. Kopuła piekarnika idealnie utrzymuje ciepło dzięki podwójnej ściance ze stali szlachetnej z izolacją próżniową. Nie można zapomnieć również o zestawie rożna obrotowego, dzięki któremu pozwolimy sobie na smaczną dziczyznę, kurczaki i inne mięsa wymagające dłuższego opiekania. Silnik z przekładnią zasilany elektrycznie wyręczy nas od ciągłego przekręcania mięsa, zaś umieszczony na tylnej ścianie piekarnika palnik równomiernie rozprowadzi całe ciepło. Temperaturę piekarnika możemy regulować sami za pomocą Termometra Deluxe Accu-Temp, który posiada głęboko umieszczoną sondę, przez co odczyt jest bardzo dokładny. Nie musimy się więc martwić, że coś się przypali.

BROIL KING - Grill gazowy Imperial 490
BROIL KING – Grill gazowy Imperial 490

Chcesz zaimponować sąsiadom serwując potrawy niczym z najlepszych restauracji? Teraz możesz zrobić to tańszym kosztem, bawiąc się przy tym z najbliższymi. GRILL GAZOWY BARON 420 idealnie odnajdzie się w tym wyzwaniu.  Boczne półki będą bardzo przydatne przy przechowywaniu marynat, przetworów, a także wielu innych potrzebnych przypraw i akcesorii. Jak widać, można samemu przyrządzić nasze ulubione potrawy, ciesząc się przy tym i biesiadując z najbliższymi.

BROIL KING - Grill gazowy Baron 420
BROIL KING – Grill gazowy Baron 420

Sprawdź ofertę GRILLE BROIL KING