Ekspresy Jura – wybierz idealny model dla siebie w nowym roku

Jak wybrać idealny ekspres do kawy? Warto zastanowić się nad tym, czego oczekujemy i wybierać spośród najbardziej renomowanych produktów. Nowoczesne ekspresy do kawy to wiele funkcji, które umożliwiają przygotowanie pysznego napoju. Można postawić na kawę z kapsułek, z ziaren czy mieloną, ale także zastanowić się nad innymi parametrami, jeśli chcemy znaleźć dla siebie ten jeden, idealny model.

Nowoczesny ekspres do kawy

Wielkie znaczenie ma rozmiar ekspresu do kawy. Jeśli mamy do czynienia z małą kuchnią, nie trzeba rezygnować ze swoich marzeń o pysznej kawie, wystarczy tylko odpowiednio wybrać, a wtedy uzyskamy najlepsze efekty. W takim przypadku świetnie sprawdzi się ekspres do kawy Jura, na który warto postawić. Mamy do czynienia z kompaktowymi modelami, które w kilka sekund potrafią przygotować wyśmienitą kawę, z jakiej z pewnością będziemy zadowoleni. Taki ekspres do kawy możemy zmieścić nawet w niewielkim pomieszczeniu, gdzie blat roboczy nie zajmuje zbyt wielkiej powierzchni. Można sobie wtedy przygotować swoją ulubioną kawę ze świeżo zmielonych ziaren. Nowoczesne ekspresy do kawy Jura są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Wybieramy chociażby wielkość kubka czy szklanki oraz moc kawy. Można także w każdej chwili przerwać nalewanie, więc możemy wszystko dostosować do swoich indywidualnych oczekiwań w tym zakresie.

 

Ekspres do kawy Jura ENA8 Metropolitan Black

Ekspres do kawy na dwie filiżanki

Osoby, które oczekują nieco więcej i lubią pić kawę w większym gronie, powinny się postawić na ekspresy Jura na dwie filiżanki. Jednocześnie można przygotować aż dwa napoje i cieszyć się wyśmienitą kawą w doborowym towarzystwie. Są to wysokiej jakości ekspresy, w pełni automatyczne, które zachwycają bogatymi funkcjami do wykorzystania. Kawę można przygotować bardzo szybko, za pomocą jednego przycisku. Mamy do czynienia z obrotowymi przełącznikami, decydujemy o rozmiarze filiżanki, mocy kawy oraz innych parametrach, dzięki którym można skomponować swój wymarzony napój w ciągu kilku sekund. W tego rodzaju profesjonalnych ekspresach do kawy, bez problemu można przygotować kawę ze zmielonych ziaren. Wbudowany młynek ze wszystkim doskonale sobie poradzi. Aromat takiej świeżo zmielonej kawy zachwyci każdego. Kolejną funkcją, jaką znajdziemy, jeśli chodzi o takie ekspresy Jura, jest spieniacz do mleka, więc można sobie przygotować tradycyjne włoskie cappuccino czy macchiatto.

 
Ekspres do kawy Jura E8 Touch Platinum

Funkcjonalny ekspres do kawy

Ekspresy Jura zachwycają najlepszymi standardami wykonania. Przejawia się to nie tylko w solidnej konstrukcji i niezawodnych mechanizmach, ale także w pięknym designie, który na każdym zrobi wrażenie. Tego rodzaju ekspresy do kawy to nie tylko funkcjonalność, ale także prawdziwa ozdoba kuchni. Można wybrać wersję kompaktową i bardziej rozbudowaną, w zależności od tego, ile mamy miejsca w kuchni i jakie są nasze oczekiwania. Dzisiaj ekspresy Jura zachwycają prostym i intuicyjnym programowaniem, dodatkami jak spieniacz do mleka czy młynek, a także pełną wygodą w codziennym użytkowaniu. Warto odkryć przyjemność z picia kawy, przygotowanej właśnie w taki sposób.

Ekspres do kawy Jura E8 Dark Inox (EB)

SPRAWDŹ OFERTĘ EKSPRESÓW JURA